Boeken

Groen licht voor het uitgeven van ons boek

Van de uitgever kregen wij het bericht dat ons manuscript door de selectie is gekomen voor publicatie. Ze vonden het leuk en interessant om te lezen.

Het boek

In ons boek schrijven wij  over ons persoonlijk leven  wat  heeft geleid twaalf jaar geleden tot ‘t Natuurlijk Huus. We belichten hoe het hele ontwikkelingsproces is verlopen. En uiteindelijk beschrijven we heel praktisch hoe we onze woonplek op een natuurlijke en duurzame manier hebben gerealiseerd, ruimte voor ruimte. Op die manier hopen we dat iedereen zich kan herkennen ten aanzien van zijn of haar eigen woonsituatie.

Met het boek bieden we een extra mogelijkheid, om anderen te inspireren en op weg te helpen naar een meer natuurlijk, duurzamer, gezonder  en fijner leven.

Benieuwd hoeveel tijd het nog vraagt dat het boek beschikbaar is. Wij houden iedereen daarvan natuurlijk op de hoogte.

Voeg reactie toe

Klik hier om een reactie achter te laten